OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

0,00 EUR bez DPH
Úplne nová typová rada  ARG 330 - prevratná koncepcia odliatku ramena píly a nový unikátny dizajn.

Odliatok ramena píly je po celej dĺžke vo svojich nosných častiach dutý, tvorí uzatvorený profil. To zaručuje maximálnu tuhosť celého systému a dlhodobo presný rez. V dutých častiach ramena sú tiež ukryté všetky rozvody elektroinštalácie a chladiacej kvapaliny, a tým sú chránené proti poškodeniu. Nový koncept ramena prináša tiež veľké zjednodušenie pri výmene pílového pásu alebo pri čistení vnútra ramena, kedy sa zadný kryt ramena jednoducho vyklopí na pántoch a zostane zaaretovaný v hornej polohe.
Aby bola dosiahnutá maximálna tuhosti celého systému a tým aj presnosti rezu, je rameno pílového pásu na mohutnom otočnom stole uchytené z oboch strán v masívnych "domčekoch", osadených kužeľovými ložiskami. K celkovo výbornej stabilite stroja prispieva aj veľký podstavec s možnosťou inštalácie šnekového dopravníka triesok s ergonomickým natáčacím ovládacím panelom. Na stroji je použitý priemyselný pílový pás 34 x 1,1 mm, ktorý je vhodný pre produktívne rezanie plných materiálov.

       
  N O V I N K Y  
arg 330 f
ARG 330 F

arg 330 f
ARG 330 H.F.
arg 330 f
ARG 330 plus F
arg 330 f
ARG 330 plus H.F.
ARG 330 
ARG 330 DC CF-NC
automat
     

inPage - webové stránky, doménawebhosting ľahko.