OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

0,00 EUR bez DPH

ARG 520 DC S.A.F.

manualne
45
 

5770x41x1,3

 

 

 

 

Robustný dvojstĺpový poloautomat nachádza všeobecné uplatnenie pri priemyselnom delení materiálu aj v tých najťažších a non-stop prevádzkach. Mimoriadne tuhá konštrukcia ramena pílového pásu v kombinácii s jeho masívnym dvousloupovým uložením na lineárnych vedeniach, zaručuje vynikajúcu tuhosť celého systému a presný rez pri priemyselnom delení plných materiálov. Priemyselný pílový pás 41 x 1,3 mm je vyrábaný v mnohých variantách a umožňuje priemyselné delenie širokej škály materiálov, vrátane nerezu alebo nástrojových ocelí.

Optimálna upnutie materiálu počas rezu zaručuje plnozdvihový dvojčeľusťový zverák, ktorý upína materiál pred i za rezom a pohybuje sa na lineárnych vedeniach. Zároveň s čeľusťou zveráku sa nastavuje aj pohyblivá vodiaci kocka pílového pásu a je tak vždy automaticky najbližšie rezu, čo prispieva k presnosti a rýchlosti rezu. Za rezom je zverák vybavený šmýkľavkou materiálu. Držiak vodiacej kocky pílového pásu sa pohybuje tiež na lineárnom vedení. Po stlačení jediného spínača sa vykoná celý rezací cyklus - upnutie materiálu, štart pílového pásu a systém chladenia, prevedenie rezu, zastavenie pílového pásu a chladenia, zdvihnutie ramena do pôvodnej nastaviteľné polohy a rozopnutie zveráku.

Jednoduché intuitívne ovládanie pomocou dotykového displeja na ergonomickom otočnom centrálnom ovládacom paneli. Na displeji sa tiež nastavuje potrebná výška zdvihu ramena pílového pásu podľa prierezu deleného materiálu a umožňuje sledovať počet odrezaných kusov z nastavenej série. Na displeji sa počas rezu zobrazuje rýchlosť pílového pásu, rýchlosť rezu v mm/min., zaťaženie hlavného motora a prípadné chybové hlásenia. Po prepnutí do manuálneho režimu je možné všetky funkcie ovládať aj samostatne. Stroj je vybavený výkonným priemyselným hydraulickým agregátom. Hydraulický agregát umožňuje aj nastavenie potrebnej sily prítlaku zveráku. Obe vodiace kocky pílového pásu sú osadené automatickou reguláciou prítlaku do rezu, ktorá výrazne zrýchľuje a spresňuje rez a zvyšuje životnosť pílového pásu. Na dosiahnutie maximálnej produktivity rezania prispieva aj možnosť nastavenia optimálnej rýchlosti pílového pásu pomocou frekvenčného meniča v rozsahu 15-90 m/min., čo výrazne prispieva aj k presnosti, rýchlosti rezu a životnosti pílových pásov. Veľký podstavec a celková masívna konštrukcia zaručujú mimoriadnu stabilitu stroja aj pri rezaní ťažkých obrobkov. Stroj je štandardne vybavený šnekovým dopravníkom. Jeho umiestnenie priamo pod rezom zabezpečuje optimálny odvod triesok. Triesky sú odvádzané do plechového kontajnera s vyberateľnou odkvapkávaciou vaňou. Kontajner je súčasťou podstavca stroja, je opatrený kolieskami a je jednoducho vysúvateľný. Kvalitné osvetlenie pracovného priestoru zaručuje výkonný LED pás s krytom.

  • Z dôvodu dosiahnutia maximálnej presnosti a produktivity je stroj určený len pre kolmé rezy.
  • Veľmi robustná konštrukcia stroja, tvorená masívnymi obrobkom a odliatky zo sivej liatiny, zaručujú bezpečné pohlcovanie vibrácií.
  • Veľký priemer obežných kolies a precízne trojstranné tvrdokovové vedenie zaručujú dlhodobú životnosť pílového pásu a presnosť rezu.
  • Naddimenzované uloženie obežných kolies, systému napínacieho kolesa a všetkých rotačných častí zvyšujú dlhodobú životnosť stroja.
  • Tichý a bezúdržbový pohon pílového pásu je zaistený priemyselným elektromotorom so závitovkovou prevodovkou.
  • K stroju je zapojený kompletný chladiaci systém s výkonným čerpadlom a možnosťou samostatnej regulácie prietoku na oboch vodiacich kockách a ďalších dvoch nastaviteľných vývodoch. Vaňa emulzie s výkonným čerpadlom je umiestnená v podstavci stroja.
  • Kontrola správneho napnutia alebo pretrhnutia pílového pásu. Pri pretrhnutí pílového pásu sa stroj automaticky vypne.

arg 330 dc

ARG 520 DC S.A.F.  ARG 520 DC S.A.F.  ARG 520 DC S.A.F.  ARG 520 DC S.A.F.

ARG 520 DC S.A.F.  ARG 520 DC S.A.F.  ARG 520 DC S.A.F.  ARG 520 DC S.A.F.  ARG 520 DC S.A.F.

  ARG 520 DC S.A.F.
  90°  
kruh 520  
ctverec 500  
obdelnik 700 x 480  
 
   motor pas  kg 
ARG 520 DC S.A.F. 400 V / 4 kW 15–90 m/min. 1720 kg
       

 

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting ľahko.