OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

0,00 EUR bez DPH

ARG 330 CF-NC automat

manualne
45
 

3870x27x0,9

 

 

 

 

Plno automatizovaná pásová píla s CNC riadením nachádza všeobecné uplatnenie pri delení veľkých sérií aj v tých najťažších non-stop prevádzkach a to aj ťažkých obrobkov väčších prierezov.

Stroj je vybavený posuvom materiálu pomocou priemyselného servopohonu s novým riadiacim systémom. Servomotor spoločne s guličkovou skrutkou zaručujú vysokú rýchlosť a maximálnu presnosť podávania materiálu a to aj u niekoľkonásobného podania pri rezaní dlhších kusov. Možnosť nastavenia troch rýchlostí podávania 27, 42 alebo 50 mm/podľa váhy a dĺžky deleného materiálu. Maximálna dĺžka jednorazového podania je 500 mm.

Centrálny ovládací panel s veľkým farebným dotykovým displejom (7,5 ") zaručuje jednoduché intuitívne ovládanie všetkých funkcií stroja. Riadiaca jednotka umožňuje naprogramovanie až 60 programov pre rýchle nastavenie požadovanej dĺžky podania pri opakovanej výrobe. Každý program je možné opatriť poznámkou, napr. Číslom výkresu. Možnosť naprogramovania a rezanie rôzneho počtu kusov o rôznych dĺžkach bez nutnosti ďalšej obsluhy stroja. Stroj je možné ovládať v plne automatickom, poloautomatickom alebo manuálnom režime. Pri nastavení do ručného režimu sú ovládané všetky funkcie stroja samostatne.

Upínanie materiálu a posuv ramena pílového pásu do rezu a späť, do požadovanej polohy podľa prierezu materiálu, sú ovládané hydraulicky. Tzv. "Plávajúca" konštrukcia podávacieho zveráku zaručuje presné podávanie aj nerovných a hrubých materiálov. Regulácia tlaku podávacieho aj pevného zveráku je štandardnej výbave.

Na dosiahnutie maximálnej produktivity rezania prispieva aj možnosť nastavenia optimálnej rýchlosti pílového pásu pomocou frekvenčného meniča v rozsahu 15-90 m/min., to výrazne prispieva k presnosti rezu a životnosti pílových pásov. Základom maximálnej presnosti podávania materiálu je veľmi robustné prevedenie stroja so všetkými hlavnými dielmi v šedej liatine a masívna konštrukcia podávacieho systému.

Veľký podstavec a celková masívna konštrukcia zaručujú mimoriadnu stabilitu stroja aj pri rezaní ťažkých obrobkov. Podstavec je vybavený veľkou vyberateľnou nádobou na triesky a umožňuje inštaláciu šnekového dopravníka triesok. Priemyselný pílový pás 27 x 0,9 mm je vyrábaný v mnohých variantách a umožňuje priemyselné delenie širokej škály materiálov, vrátane nerezu alebo nástrojových ocelí.

arg 330 cfnc

  ARG 330 CF-NC Automat
  90° +45°
kruh 330 250
ctverec 320 240
obdelnik 360x250 250x150
 
   motor pas  kg 
ARG 330 CF-NC Automat 400 V / 3,0 kW 15–90 m/min. 1450 kg
 

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting ľahko.