OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

0,00 EUR bez DPH

ARG 330 DC S.A.F.

manualne
45
 

3870x34x1,1

 

 

 

Robustný dvojstĺpový poloautomat nachádza všeobecné uplatnenie pri priemyselnom delení materiálu aj v tých najťažších a non stop prevádzkach. Úplne nová, prevratná koncepcia odliatku ramena píly a unikátny dizajn. Mohutné liatinové rameno je v kategórii dvousloupových pásových píl úplne výnimočné.
V kombinácii s masívnym dvousloupovým uložením ramena, pohybujúcim sa na lineárnych vedeniach, zaručuje vynikajúcu tuhosť celého systému a presný rez pri priemyselnom delení plných materiálov. Priemyselný pílový pás 34 x 1,1 mm je vyrábaný v mnohých variantách a umožňuje priemyselné delenie širokej škály materiálov, vrátane nerezu alebo nástrojových ocelí.

Optimálne upnutie materiálu počas rezu umožňuje plnozdvihový-dvojčeľusťový zverák, ktorý upína materiál pred i za rezom. Po stlačení jediného spínača sa vykoná celý rezací cyklus - upnutie materiálu, štart pílového pásu a systému chladenia, prevedenie rezu, zastavenie pílového pásu a chladenia, zdvihnutie ramena do pôvodnej nastaviteľné polohy a rozopnutie zveráku. Po prepnutí do manuálneho režimu je možné všetky funkcie ovládať aj samostatne. Jednoduché intuitívne ovládanie pomocou dotykového displeja na ergonomickom otočnom centrálnom ovládacom paneli. Na displeji sa tiež nastavuje potrebná výška zdvihu ramena pílového pásu podľa prierezu deleného materiálu. Ďalej umožňuje sledovať počet odrezaných kusov z nastavenej série a diagnostiku stroja (vstupy a výstupy na PLC, históriu porúch). Na displeji sa počas rezu zobrazujú rýchlosť pílového pásu, zaťaženie hlavného motora a prípadné chybové hlásenia. Stroj je vybavený výkonným priemyselným hydraulickým agregátom, ktorý umožňuje aj nastavenie potrebnej sily prítlaku zveráku. K maximálnej produktivite rezania prispieva aj možnosť nastavenia optimálnej rýchlosti pílového pásu pomocou frekvenčného meniča v rozsahu 15-90 m/min., to výrazne prispieva k presnosti a rýchlosti rezu a životnosti pílových pásov. Veľký podstavec a celková masívna konštrukcia zaručujú mimoriadnu stabilitu stroja i pri rezaní ťažkých obrobkov.

Stroj je štandardne vybavený šnekovým dopravníkom. Jeho umiestnenie priamo pod rezom zabezpečuje optimálny odvod triesok. Zostava zveráku je v základnej verzii naviac osadená excentricky uloženým valčekom, ktorý umožňuje jednoduché manuálne prizdvihnutie materiálu nad ložnú plochu zveráka a tým jeho ľahké posúvanie. Za rezom je vybavený kĺzavkou materiálu. Kvalitné osvetlenie pracovného priestoru pomocou výkonného LED pásu s krytom.

  • Z dôvodu dosiahnutia maximálnej presnosti a produktivity je stroj určený len pre kolmé rezy.
  • Veľmi robustná konštrukcia stroja, tvorená masívnym obrobkom a odliatky v šedej liatine, zaručuje bezpečné pohlcovanie vibrácií.
  • Veľký priemer obežných kolies a precízne trojstranné tvrdokovové vedenie zaručujú dlhodobú životnosť pílového pásu a presnosť rezu.
  • Naddimenzované uloženie obežných kolies, systém napínacieho kolesa a všetkých rotačných častí zvyšujú dlhodobú životnosť stroja.
  • Tichý a bezúdržbový pohon pílového pásu je zaistený priemyselným elektromotorom so závitovkovou prevodovkou.
  • K stroju je zapojený kompletný chladiaci systém s možnosťou samostatnej regulácie prietoku na oboch vodiacich kockách a ďalších dvoch nastaviteľných vývodoch. Vaňa emulzie s výkonným čerpadlom je umiestnená v podstavci stroja.
  • Kontrola správneho napnutia a pretrhnutia pílového pásu. Pri pretrhnutí pílového pásu sa stroj automaticky vypne.

arg 330 dc

ARG 330 DC SAF  ARG 330 DC SAF  ARG 330 DC SAF  ARG 330 DC SAF  ARG 330 DC SAF
ARG 330 DC SAF  ARG 330 DC SAF

  ARG 330 DC S.A.F.
  90°  
kruh 330  
ctverec 310  
obdelnik 360x310  
 
   motor pas  kg 
ARG 330 DC S.A.F. 400 V / 3 kW 15–90 m/min. 1170 kg
       

 

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting ľahko.